Интернет-магазин спортивного питания

Атлет, Спортивное питание, спортивная одежда, протеин, шейкеры, витамины, ММА одежда

Атлет — это крупнейший интернет магазин функционального питания, спортивных добавок и аксессуаров. В отличие от торговых платформ, занимающихся продажей товаров со всего мира, мы работаем сугубо с проверенными поставщиками из США, Украины и Европы. Поэтому даем 100% гарантию на все реализуемые нами продукты. Начиная от пищевых добавок и заканчивая аксессуарами для фитнеса.

Франшиза от АтлетМаркет®

ФРАНШИЗА магазин спортивного харчування

 Грандіозна новина від Atlet: ми відкриваємо новий напрямок — франчайзинг.Тепер будь-хто має можливість стати партнером Atlet і створювати власний дохід до $60 000 на рік. Франшиза Atlet — це просто взяти та відкрити прибутковий малий бізнес за 21 день.
Чому це вигідно?
1 — Ми передаємо вам наш 10-річний досвід керування бізнесом у сфері торгівлі спортивним харчуванням, а ви уникаєте стандартних помилок і не втрачаєте дорогоцінний час і кошти.
2 — Ви вкладаєтеся в готову точку, яка повністю розробляється під вас, ваші очікування та можливості вашого міста.
3 — Ви починаєте заробляти вже з першого місяця, а повертаєте свої інвестиції вже в перший рік роботи в бізнесі.
4 — Ви отримуєте готову й налагоджену систему роботи з товарообігом, ведення бухгалтерії та юридичних питань, навчання персоналу й розвитку.
5 — Ви вступаєте в партнерську мережу, а ми підтримуємо вас і допомагаємо розвиватися.Більше про умови, формати та ключові етапи за телефоном. +380971532112